Witamy serdecznie na stronie hodowli psów rasy Presa Canario.

Jesteśmy jedyną polską hodowlą będącą oficjalnym członkiem Hiszpańskiego Klubu Presa Canario na Teneryfie (Club Espanol del Presa Canario).


Nasza przygoda z Presa Canario zaczęła się w 2005 roku. Po rozmowach z przyjaciółmi i posiadaczami psów tej rasy oraz po długim przeglądaniu stron internetowych trafiliśmy do hodowli Campeon, Dawida Kreta, gdzie nabyliśmy pierwszego psa, którym był IVAN Campeon. Dzięki niemu przekonaliśmy się, że budzący respekt wygląd Presa Canario idzie w parze z bezgraniczną miłością, oddaniem, opanowaniem, zrównoważeniem oraz niepowtarzalną inteligencją a ich odwaga pozwala czuć się przy nich bezpiecznie. Fascynacja rasą popchnęła nas do nabycia drugiego psa a właściwie suczki - TORA Campeon.
W ten właśnie sposób zrodziło się w nas marzenie posiadania hodowli psów tej wspaniałej rasy. Chcielibyśmy aby wszystkie szczenięta z przydomkiem Nuestra Sangre trafiły do kochających, odpowiedzialnych ludzi i były traktowane z godnością tak samo jak my traktujemy swoje psy, które są dla nas całym życiem, miłością i pasją.

 

Hodowla Nuestra Sangre

"On jest Twoim przyjacielem, Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem.
Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem.
On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca.
Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie." - Anonim
Webdesign by kazmierczyk.com © 2013 NUESTRA SANGRE FCI - All rights reserved!